tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Ankara Özel Güvenlik Hizmeti

Anasayfa / Hizmetler / Ankara Özel Güvenlik Hizmeti
Ankara Özel Güvenlik Hizmeti Ankara Özel Güvenlik Hizmeti

Özel güvenliği tanımladığımızda, bir kişinin hukuki hakları çerçevesinde, canına, mülkiyetine, hak ve hürriyetine karşı yapılacak olan herhangi bir düzeydeki saldırı durumlarında gerek şahsi kişiler tarafından gerekse toplu suikastlardan kişiyi koruması için görevlendirilmiş, özel güvenliktir.

Bu alanda çalışmak isteyen kişilerin, diploma, T.C. kimlik numarası,4 adet vesikalık fotoğraf, eğitime başlamadan önce sağlık raporu, özel güvenlik temel eğitim sertifikası gereklidir. Sınav sonuçlarını almak isteyen özel görev hizmeti vermek isteyenler, emniyet müdürlüğü ya da karakoldan bilgi alabilirler. Bu süreç gizliliğinden dolayı, güvenlik soruşturması yapılan bireylerin kendilerinin gitmeleri ya da telefonda bire bir görüşme yapmaları gerekmektedir. Sınavları kazandıktan sonraki aşamada her bir güvenlik görevlisi adayı, almış oldukları evrakları, emniyet genel müdürlüğü şube müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Ankara Özel Güvenlik Hizmeti Vermekteyiz

Yukarda saydığımız özel güvenlik sertifikasını yasal kurallara uygun olarak almış olan kadromuzla beraber bu hizmeti en kaliteli sistemle, özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan her kişiye vermekteyiz.

Verdiğimiz bu hizmetlerde sadece insan gücünden değil, teknoloji açısından en üst ve son çıkan sistemlerden de yararlanarak daha bir güven ve sağlamlıkla adım atmaktayız.

Verdiğimiz hizmette görmek istediğimiz sonuç, müşterilerimizin memnuniyeti, huzur ve güvenlik içinde yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Özel güvenliğe ihtiyaç duyan kişileri, web sayfamıza beklemekteyiz. Bize web sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın