tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Ankara Yakın Koruma Hizmeti

Anasayfa / Hizmetler / Ankara Yakın Koruma Hizmeti
Ankara Yakın Koruma Hizmeti Ankara Yakın Koruma Hizmeti

Yakın koruma hizmeti kişi ve kurumlar adına yapılmakta olan bir görevdir. Görevliler silahlı veya silahsız olarak, korumakta oldukları şahıs ve kurumu her türlü tehlikelere karşı korumakla görevlidir. İsterse bu tehlikeler ölümcül hamle veya hak ve özgürlüklerine karşı saldırı olsun. Her durumda korumakla mükellef kişilerdir. Yakın koruma görevlileri bu yüzden oldukça önemli personellerdir.

Bu kişiler yakın koruma eğitimi almak için, geçerli sektörlerden başarı belgeleri almaları gerekmektedir. Özel koruma olarak da tanımlanan bu meslekler de alınan eğitim sonrası, teknik bilgileri yasal kurallara göre öğrenmiş ve bu konuda uzmanlığa kadar giden bir tecrübe söz konusu olmaktadır.

24 saatlik bir koruma görevi olan bu meslek, şu karmaşık ortamda güvenlik ve saldırganlık korkusu çeken her kişi ve kurum için aranan bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Ankara Yakın Koruma Hizmeti Vermekteyiz

Git gide yaygınlaşan yakın koruma, diğer bir tabirle özel korumaya olan ihtiyaç, bizleri de harekete geçirmiş, güvenlik ve kanun şart ve çerçevesi uyarınca yakın koruma alanında uzmanlaşan görevli arkadaşlarla bu işi yapmaya karar verdik.

Teknik bilgi ve dikkat gerektiren bu görevde, sadece alınan sertifika yetmemekte, bu konu hakkında fiziki duruş, güç, göz önünde bulunmaktadır. Silah kullanması ve koruma durumlarındaki teknolojinin sunduğu kolaylıklardan yararlanılması ayrıca yakın koruma hizmetini daha bir kalite noktasına ulaştırmaktadır.

Bizlere web sayfasından ulaşabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın