tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Aşçılık Eğitimi (120 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Aşçılık Eğitimi (120 Saat)
Aşçılık Eğitimi (120 Saat) Aşçılık Eğitimi (120 Saat)

Aşçılık mesleğinden önce aşçılık ne demek ona bir göz atalım. Aşçı; Yenilmeye uygun besin ürünlerini, birbirleriyle karıştırarak kültür tatlarının da oluşturulmasını sağlayan ve her ülkenin çeşitli lezzetini soframıza getiren kişidir.

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan bir meslek olan aşçılık, öğretim süreçlerine girmiş, belgeli bir meslek konumunu almıştır. Bu konu da el becerileri, kişisel temizlik, hızlı olma noktasında öğrenilmesi gereken, teknik bilgilerle daha bir ileri seviyeye ulaşmıştır. Otellerin, büyük fabrika sektörlerinin, her açıdan imalat yapan iş sektörlerinin, hastanelerin, kurumsal ve özel yatılı okulların ve daha bunlara benzer birçok yerin ihtiyaç duyduğu bu meslek için, elbette ki özel eğitim alınmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Kaliteli ve Profesyonel Aşçılık Eğitimi

Alınan aşçılık eğitimlerinin kaliteli olması önemli olduğu gibi. Teknik bilgiler konusun da ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olacak, pratikliği kazandırması adına verimli bir programın olması, en önemlisi ise, sağlık ve temizlik dalında eğitim, dikkat konusunu da öğreten kaliteli bir eğitim olmasıdır.

Aşçılık eğitim sürecinden sonra, aşçının yapması gerekenler;

  • ♦ Müşteri isteklerine uygun bir sipariş hazırlamak,
  • ♦ Emirler ve kurallar dışında hareket etmemeye özen göstermek,
  • ♦ Sağlık ve güvenlik kurallarına göre hizmet sunmak,
  • ♦ Tüm dünya ülkelerinin yemek kültürlerinin gelişimlerini takip etmek,
  • ♦ Standart tabaklar oluşturmak gibi.

Aşçılık Eğitimi (120 Saat) Vermekteyiz

Yukarıda sayılan kuralların titizliğinde en kaliteli program avantajlarıyla 120 saati kapsayan, geçerli yetki ve sertifika ile bu eğitimleri siz istekli aşçı adaylarımıza vermekteyiz.

Bizlerden alacağınız eğitim sürecinde, tüm dünya kültür tatlarına vakıf olacak, pratik el becerileri kazanacak, sağlık ve güvenlik konusunda teknik bilgilere sahip olacak belki de farklı bir tat gelişimi oluşturarak fark yaratacaksınız.

Daha sağlıklı daha güvenilir bir yemek kalitesi için hazırladığımız aşçılık eğitimi programında sizleri de aramızda görmek isteriz. Bizi seçtiğinizde eğitim kalitesindeki statüyü tüm hayatınızda fark edeceksiniz.

Bizlerle bu eğitim de yürümek isterseniz web sayfamızdaki iletişim butonundan ulaşa bilir. Ödeme ve başlama tarihi gibi öğrenmek istediğiniz konuları bizlere sorabilirsiniz.

Eğitimimiz kaliteli, Aşçılık eğitimidir.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın