tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat)
Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat) Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat)

Doğal gaz yakıtlı kalorifer ateşçisi, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında, güvenlik kurallarına, teknik kurallarına, doğalgaz yakıtlı kazanı yakma kurallarına da uyarak kazanı yakan kişidir. Tehlikeli bir iş olma sebebi ile de bu eğitimi program kapsamında alınması gerekmektedir. Bilgi ve teknikte yapılabilecek hata sonucu hayati tehlike söz konusudur. Eğitim belgesi alınmadan yapılması hem kişinin kendisi açısından hem de doğalgaz sahipleri açısından çok büyük tehlikelere yol açar.

Bu mesleği edinmek isteyenlerin, eğitim denetmeninden geçmeleri, kullanma kılavuzunu en iyi biçimde öğrenmeleri gerekmektedir. Ayrıca bu konuda gelişmiş olan teknoloji bilimlerinden de yararlanmayı öğrenmelidirler. Tabii bu sayılanların hepsi ciddi bir eğitim kurslarından alınan derslerle mümkün olabilir.

Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat) Almak İsteyenlerden İstenilenler

Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimi alıp, bu dalda meslek sahibi olmak isteyenlerin yapması gerekenlere baktığımızda;

  • ♦ En azından okur yazar olabilmeleri, bu mesleği yapa bilecek fiziksel ve zihinsel güce sahip olmaları, sağlık açısından izinli raporları bulunmaları gerekmektedir.
  • ♦ Kurs adayı olup kayıt yaptırmak isteyen bireylerin, baş vurmadan önce nüfus cüzdanı fotokopisinin kopyasını çektirmeleri gerekmektedir.
  • ♦ Öğretim durumunu gösteren belgeleri (diploma, öğrenci belgesi gibi.) yanlarında götürmeleri önemlidir.
  • ♦ 4 adet 8 ayı geçmemiş vesikalık fotoğraflarını da yanlarına almaları gerekmektedir.

Yukarıda sayılanları yanlarına almadan gidenlerin işlemleri aksayacaktır.

Bu dalda resmi bir belge alarak meslek sahibi olan kişilerin, doğalgaz taahhüt firmalarında, yakıcı cihazların servislerinde çalışabilirler.

Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat) Profesyonel Ekibimizle Sunuyoruz

48 saatlik, doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimini, milli eğitim bakanlığı tarafından bizzat onaylı ve yetkili firma olarak, bu dalda uzmanlaşmak isteyen tüm öğrencilere vermekteyiz. Öncelikle sağlık ve güvenliği baza alan, ateşleyici kurallarına uygun bir eğitim öngörmekteyiz. Bunun için bizim yanımızda eğitim, en kaliteli bir hizmet sunulması anlayışındadır.

Bizlerden aldığınız bilgi ve eğitim sistemimizle en güzel hizmeti verecek, bu konuda kariyer sahibi olacaksınız.

Eğitim için bizim firmamızı tercih eder ve seçerseniz, web sayfamızdaki iletişim bölümünden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın