tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Emlak Danışmanlığı Eğitimi (120 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Emlak Danışmanlığı Eğitimi (120 Saat)
Emlak Danışmanlığı Eğitimi (120 Saat) Emlak Danışmanlığı Eğitimi (120 Saat)

Emlak danışmanlığı; ev, arsa, villa, tarla gibi mülkiyet satışlarını, alım, satım, kiralama gibi işlem kurallarına uyarak, müşterileri ile alışveriş yapan kişidir. Her zaman ve her yerde istenilen bir alışveriş seçeneği olduğundan emlak danışmanlığı artık bir meslek unvanını almıştır. Uzaktan kolay kazanç gibi gelen bu meslek görüldüğü kadar kolay değildir. Müşterinin ikna edilmesi, beğenmesi, ödeme seçeneklerindeki anlaşmazlıklar, pazarlık konusundaki anlayış durumları, güven konusu gibi birçok önemli detay bulunmaktadır.

Bu meslekte ilerlemenin ve başarıya ulaşmanın tek yolunu kaliteli bir eğitim almak olduğunu bizlere göstermekte. Eğitimden alacağımız teknik ve uygulamalar, insan ilişkileri ve ticari bilgiler satış yapma becerimizi daha bir üst seviyeye çıkaracak daha çok kazanç elde etmemizi sağlayacaktır.

Emlak Danışmanının Görevleri

Emlak danışmanlığını meslek edinmiş kişilerin yapacakları görev sıralamalarını da bilmeleri gerekmektedir. Burada bu görevlerden bahsedecek olursak eğer şöyle ki;

  • ♦ Müşterinin ihtiyaçlarını benimsemek,
  • ♦ Müşterinin ekonomik durum tablosunu çıkarabilmek,
  • ♦ Müşterinin ekonomik durumuna uygun seçenekler sunarak, alıma ikna etmek,
  • ♦ Müşterinin mülk kiralamalarını ve almalarını sağlamak,
  • ♦ Gayrimenkul satmak isteyenlerle daima iletişim halinde olmak,
  • ♦ Müşterilerle devamlı iletişim halinde olmak,
  • ♦ Emlak danışmanlığı ile ilgili, devamlı değişim sağlayan teknik ve bilgi alanlarını devamlı takip etmek,
  • ♦ Müşterilerini bilgilendirme, yönlendirme ve müşterilerine bu sektörde danışmanlık yapmak,
  • ♦ Satış ve alış konusundaki belgeleri düzenlemek.

Ve daha birçok görevler vardır.

Emlak Danışmanlığı Eğitimi Veriyoruz!

120 saatlik emlak danışma eğitimini, emlak danışmanlığını kendisine meslek seçmiş olan her bir bireye, Milli eğitim bakanlığınca onaylı ve yetkili firma olarak, uzman danışmanlık eğitmenleri vermekteyiz. Bu daldaki mesleki durumun eğitmenliğini yapmak bizler için daha iyi bir düzey de hem müşteri açısından hem emlakçı kişiler açısından karlı bir ortak alışveriş olmasını sağlamaktır. Zarar görme durumlarını ortadan kaldırmaktır.

Bizden alacağınız eğitim sistemindeki bilgi ile, müşteri ikna becerisini kazanacak daha sağlıklı bir iletişimle satış yolunuzu açacaksınız.

Eğitimimizden yararlanmak ve bizden onaylı belge almak isterseniz web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın