tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Kurum ve Ev Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi (40 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Kurum ve Ev Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi (40 Saat)
Kurum ve Ev Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi (40 Saat) Kurum ve Ev Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi (40 Saat)

Kurum ve ev temizliği hizmetleri elemanı; iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kurallara uyarak, çevre temizliği birincinde olarak, kirliliği ve israfı gidermesi adına temizlik yapan kişidir. Ev, otel, dükkân, ofislerde yapılan bu temizlikler kısaca, yer temizliği, cam temizliği, banyo, tuvalet, mutfak, oda, çamaşır, yatak vs. Gibi tüm temizlik ve hijyen kurallarının kalite standartlarına uyularak yapılan temizliklerdir.

Temizlik, mikrop barınmalarına karşı koruma olduğundan kirli tozlardan, pis havadan arındırarak, hastalığa yol açmamayı sağlar. Sağlıklı bir ortam da güvenli ve kaliteli çalışma verimliliği için önem arz ettiğinden, meslek dalları arasında yer almıştır.

Temizlik hakkındaki kaliteli detayları ve pratik bilgileri öğrenmek ve bu konuda sertifika almayı hak kazandıracaktır. Kurum ve ev temizleme hizmetleri elemanı eğitimi ile alakalı kurslar açılmıştır.

Kursumuzdan Ne Öğreneceksiniz

Kurum ve temizleme hizmetleri elemanı mesleği edinmeyi amaçlar ve bizim kurslarımızdan ders almak isterseniz, bizlerden öğreneceğiniz eğitim sonunda, <

  • ♦ En başta sağlık ve güvenlik çerçevesinde, kaliteli bir temizlik hizmeti programına sahip olacaksınız.
  • ♦ Öğreneceğiniz bilgi ve teknik sayesinde, daha hijyene uygun hem daha çabuk temizleme sonuçlarına ulaşacaksınız.
  • ♦ Ofis ve kurum gibi resmi sektörlerde temizlik yapma kurallarını bilecek, verdiğiniz hizmetten memnuniyet notu alacaksınız.
  • ♦ Temizlik yapma esnasında, kendi sağlık ve güvenlik için gereken bilgi ve donanımı öğrenecek, kendinizi de koruma altına almış olacaksınız.

Kurum ve Ev Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi (40 Saat) Profesyonel Eğitim

Milli eğitim bakanlığından yetkili ve onaylı belgelerle, en kaliteli hizmet eğitimini sizlerle paylaşacağımız kurslar vermekteyiz. Eğitim kadromuzdaki temizlik ve hijyen konusunda uzman, tecrübeli ve bilgi donanımlı eğitmenlerle bu programı gerçekleştirmekteyiz. 40 saatlik bu eğitiminden istenilen gaye, temizlik elemanlarının ve temizlenecek yerde çalışan elemanların sağlık ve güvenlik açısından daha kaliteli bir hizmet olmasıdır.  Bizden alacağınız MEB onaylı sertifika belgeleriyle, mesleğinizi kurumsal ve özel sektörlerde kullanabileceksiniz.  Firmamızın özel eğitmenlerle beraber, kurum ev temizleme hizmetleri elamanı eğitimini bizden almayı tercih ederseniz, web sayfasından bizlere rahatlıkla ulaşa bilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın