tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Otomotiv Lastik Onarımcısı Eğitimi (128 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Otomotiv Lastik Onarımcısı Eğitimi (128 Saat)
Otomotiv Lastik Onarımcısı Eğitimi (128 Saat) Otomotiv Lastik Onarımcısı Eğitimi (128 Saat)

Otomotiv lastik onarıcısı; Araba, otobüs, kamyon, tır, traktör gibi motorlu kara araçlarında, lastik değiştirme, bakım, onarım durumlarında, kişinin tek başına belirli bir süre zarfında bilgi, teknik ve beceri kullanımına sahip olan kişiye denir. Bu dalda da alınması gereken teknik bilgiler için verilen kurslardan yararlanmak önem taşıyor. Eksik yapılan tamir, sağlık ve güvenlik dışına çıkar ve otomobil kullanıcısına hayatı tehlikeye atacak kazalara yol açabilir.

Otomotiv lastik onarımcılığını yapacak kişilerin, sadece teknik, onarım ve bakım konusunda bilgi becerilerinin olması yetmez. Fiziki, bedensel ve sağlık bakımından bu işe uygunlukları da önemlidir.

Can güvenliği ve sağlık açısının öneminden sebep, otomotiv lastik onarımcılığı adına eğitim kursları açılmış, bu işi mesleğe çevirmiştir.

Otomotiv Lastik Onarımcısı Nerelerde Çalışır?

Bir meslek haline gelen, otomotiv lastik onarımcısı, milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı almış olduğu sertifika belgelerinden sonra, rahatlıkla kamu ve özel sektörler de iş yapabilirler. Çalışacak alanlar otomotiv servisleri, otomotiv bakım ve onarım atölyeleri, otomotiv fabrikaları, otomotiv satış noktaları gibi yerlerdir. Almış oldukları bilgi ve teknik uygulamalarıyla burada yapacakları bakım, tamir ve onarım kalitesi daha bir farklı olacak ve kariyer merdiveninin çıkılmasında fayda sağlayacaktır. Biz deriz ki, kaliteli bir çalışma, kaliteli bir eğitimin sonucudur.

Bu işi yapmak için, iş sektörlerinin sizden isteyeceği şeylerden biride okur, yazarlığınızın olması, bu işi yapabilecek bedensel ve fiziksel potansiyelinizin bulunması.

Otomotiv Lastik Onarımcısı Eğitimi (128 Saat) Vermekteyiz

Milli eğitim bakanlığı tarafından onaylanmış ve yetki almış bir firma olarak, otomotiv lastik onarımcısı eğitimini en kaliteli şekilde vermekteyiz. Zamanımızda, alımlarıyla çoğalan otomobil başta olmak üzere motorlu araçların olması, insan hayatını taşıması bakımından can güvenliğinin aranması noktasında bu eğitimi en detaylı ve kaliteli yapma bilgisini vermekteyiz. Bu konudaki hassasiyetimizi bizden eğitim almaya karar verdiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız. Gayemiz, sağlık ve güvenlik çerçevesinde sunulan hizmet kalitesini artırarak, kazasız bir dünyaya adım atmaktır.

Güvenilir kadromuzla, eğitim programında bizle olmak isterseniz, web sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın