tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisatı ve Pano Montörlüğü Kursu

Anasayfa / Hizmetler / Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisatı ve Pano Montörlüğü Kursu
Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisatı ve Pano Montörlüğü Kursu Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisatı ve Pano Montörlüğü Kursu

Öncelikle elektrik ve tesisatı ve panomontörlüğü şöyle bir bakacak olursak, elektrik ve elektronik ihtiyaç durumlarında, işyeri ve ev binalarının iç sistemi ve dış sistemi doğrultusun da elektrik pano iş kurumlarını kişinin kendi çaba ve becerisini ile belirli bir süre zarfında yapmasıdır.

Yapılmış olan bu sistemlerin elektrik ve enerji konusunda daha verimli çalışması elektrik tesisatının ve pano montörlüğünün en doğru bir biçimde yapılması gerekmektedir. Bu da kaliteli bir programda ders alarak eğitim sürecini başarıyla bitirmekle mümkündür. Bu işin sanatsal bir işe benzediğinden el ve parmak becerilerinin kişi de olması gerekmektedir.

40 Saat Süren Dolu Müfredata Sahip Bir Eğitimi Sunuyoruz!

Bu alan mesleğine olan ilgi ve yoğunluktan sebep, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elektrik tesisatı ve pano montörlüğü kursunu sizler için en kaliteli, bilgili ve verimli bir içimde sunmaktayız. 40 saatten oluşan bu eğitimi milli eğitime bağlı resmi ruhsat ile izinli bir yetkiliyiz.

Bu dalda kurs dersi almak isteyen kişilerin öğrenecekleri birçok alan vardır. Farklı birçok alanda kursu alan kişiler kendini yetiştirip çalışmaya başlayabilir. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • ♦ Elektrik tesisatının proje çizimini öğrenmek.
  • ♦ Elektrik tesisat borularını ve kanallarını döşemesini öğrenmek.
  • ♦ Çağırma tesisatlarını yapa bilme becerisini öğrenmek.
  • ♦ Haberleşme ve bildirim tesisatlarını yapabilme. Vs. Gibi.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Mesleki Eğitimler

Teklif İste


Son Paylaşımlar