tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı Kursu

Anasayfa / Hizmetler / Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı Kursu
Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı Kursu Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı Kursu

Oldukça yaygınlaşan bir hale gelen kaynakçılık, madenlerin parçalarını eriterek birbirine kaynaştıran bir mesleki daldır. Kaynak işinde metal ve termoplastik malzemeleri kullanılmaktadır. İmalat bakımından oldukça sık kullanılan bir alan haline gelmiştir. Kaynak işlemi birçok işlemlerden meydana gelen bütünsel bir eylemdir.

Kaynak işlemleri açık alanlarda, su altında, kapalı alanlarda, uzay boşluğu gibi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Şu konuya da dikkat çekmek gerekirse, kaynak esnasında ortaya çıkan bazı tehlikeli durumlar söz konusu olabilmektedir.  Örnek vermek gerekirse yüksek ısı, elektrik, ultraviyole ışınları ve birçok çeşit zehirli dumanların meydana gelmesi çok olası olaylardandır. Kaynak işlemlerinde yanlış dolgu malzemesi, teknik ve yöntem başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçı Kursu Neden Önemli?

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kaynakçı kursunu veren bir firma olarak, hem geleceğe yönelik mesleki başarıları ve iyi bir iş ortaya çıkarılmasını hedefleyerek yola çıktık. Her türlü ayrıntıyı da göz önünde bulundurup, en güzel ve doğru bir eğitimi sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı ve yetkili bir kuruluş olarak, bizlerden aldığınız başarı belgeleriyle birçok yerde iş imkanları bulabileceksiniz. Sağlık ve güvenlik konusunda aldığınız bilgilendirmelerle daha bir rahat çalışma ortamı bulacaksınız. Her işin tehlikeli bir tarafı vardır. Ama daha tehlikelisi teknik ve eğitim eksikliğidir. 40 saatlik eğitimimiz ile personellerinizi bu konuda eğitimli hale getirebilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Mesleki Eğitimler

Teklif İste


Son Paylaşımlar