tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı Kursu

Anasayfa / Hizmetler / Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı Kursu
Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı Kursu Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı Kursu

Mobilya imalatçısı, hayallerdeki tasarımları üretme bilimidir. Evlerin, ofislerin, işyerlerinin vs. Koltuk, masa, sandalye, yatak, kar dolap, çekmece ve daha nice ilgi çekici duvar, tablo, heykel vs. gibi dekorları kalite, sağlık ve güvenlik çerçevesinde istenilen şekillerde üreten kişidir.

Üretim sektörü olduğu için bu işte hayal gücü ve üretkenlik de işin parçalarından biridir. Mesela bir arabayı gözlemleyip, araba yatak yapmak bir hayal becerisidir.

İşlem konforlarına bakıldığı gibi güvenlik durumlarına da bakılmalı bu konu üzerinde titizlik gösterilmelidir. Tabi güvenlik ve sağlık bakımının teknikleri bu işin kursunu ya da dersini almadan mümkün değildir. Her ne kadar hayal gücümüz ve yeteneğimiz varsa da teknik bilgilerin bilinmemesi hem bizim açımızdan hem de alıcı müşterilerimiz açısından sağlık ve güvenlik yönünde bizlere ters dönebilir.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı Kursu Hakkında

Bir mobilya imalatı yapabilmenin en görkemli yönü, resmi bir kurumdan alacağımız kurs imkanlarından yararlanarak edineceğimiz bilgi, teknik ve beceri olacaktır.

Milli eğitim bakanlığından aldığımız yetki ve onay ile mobilya imalatçısı olmak ve bu yolda yürümek isterseniz eğer, bu konu hakkında özel firmamızda sizler için düzenlemiş olduğumuz, faydalı olacağına inandığımız kurs imkanları sunmaktayız.  40 saatlik olan bu projede yer almak ve katılım sağlamak isterseniz web sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Mesleki Eğitimler

Teklif İste


Son Paylaşımlar