tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat Kursu

Anasayfa / Hizmetler / Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat Kursu
Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat Kursu Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat Kursu

Sıhhi tesisat; su ile alakalı olan tüm tesisatları kapsar. Bir suyun ısıtılmasını, basınç nedeniyle çıkacak olan olumsuzluklarını, sudaki kirliliği gidererek temiz su dağıtımı, pis suyun atılması gereken boru hatlarına, sıhhi tesisat denir. Kaynak ve kuyu sularının üzerinde de yapılmaktadır.

Sıhhi tesisat çeşitlerine bakarsak, evlerimizdeki lavabolar, duş yatakları, banyo küvetleri, klozetler, giderler, bataryalar sıhhi tesisat donanımlarıdır. Sıklıkla başımıza gelen conta problemleri ise, sıhhi tesisat sorunundan kaynaklanmaktadır. Tesisat borularındaki sızıntılar ve bundan sebep ortalığa yayılan rahatsız edici pis kokuların sebepleri de sıhhi tesisat alanına girmektedir.

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sıhhi tesisat bölümünden belge almış, bu dalı başarıyla bitirmiş olan kişiler, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanında çalışabilirler. Bu kurs sayesinde geniş tesisat alanında iş bulabilrler.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat Kursu Hakkında

Bu meslek dalını kendisine çalışma alanı yapmak isteyen kişilerin, öncelikle kaliteli bir eğitim almaları gerekir. Bu doğrultuda daha usta olmak ve kariyer yolunda ilerlemek isteyenlerinde sadece bilgi eğitimi yeterli gelmeyeceğinden bu dalla ilgili başarı belgesini almak öngörülür.

Bizde bu konu ile ilgili kaliteli bir alanda milli eğitim onaylı sertifikayı okuma yazma bilme şartıyla yasal çerçeve ve izin yetkisiyle vermekteyiz.

Bu belgelerden almak isteyen kardeşlerimizin, nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma,4 adet vesikalık fotoğraf getirmeleri gerekmektedir. Kaliteli bir başarı, kaliteli bir eğitimin sonucudur.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Mesleki Eğitimler

Teklif İste


Son Paylaşımlar