tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Tıbbi Sekreterlik Eğitimi (120 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Tıbbi Sekreterlik Eğitimi (120 Saat)
Tıbbi Sekreterlik Eğitimi (120 Saat) Tıbbi Sekreterlik Eğitimi (120 Saat)

Eğitim tanımına bir göz attığımızda, tüm kamu ve özel sağlık birimleri olan, hastanelerde, özel tıp merkezlerinde, aile hekimliğinde, özel muayenelerde vs. yerlerde hasta kabul edilmesinde görev alan personellerin mesleğidir. Buna ek olarak hastayı yönlendirme konusunda bununla ilgili polikliniklerde, hasta hakkındaki dosyaların oluşumu ve hasta hakkında uygulanan tedavi ve işlemler dahilinde, yapılan güncelleme alanlarında çalışmak için hizmet veren bir personel grubudur.

Bu daldaki eğitimde, dokümanları hazırlama ve rapor gibi ana konularla ilgilenme ve hasta kayıt yapma gibi işlemler konusunda çalışmadır.

Tıbbı sekreterlik eğitimi almak, tüm kamu ve özel sağlık sektörlerinde sekreterlik yapmak isteyen veya bu bölümde çalışanlar hakkında alması zorunlu olan sertifika belgesidir.

Milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı ve yetkili olarak, bu belgeyi vermekteyiz.

Bu Alanda Çalışmak İsteyenlerin Alması Gereken Eğitimler

  • ♦ Tıbbı sekreterlik eğitimi, milli eğitim bakanlığı tarafından onaylanmış ya da bu bölümdeki üniversitesini bitirmiş olanlar, hasta kabul görevlisi olarak sağlıklı ve güvenli olarak çalışabilirler.
  • ♦ Danışma görevlisi eğitimi, hasta danışmanlığını sağlaması, danışma noktası görevini yönetmesi açısından alınması gereken bir belgedir.
  • ♦ Halkla ilişkiler eğitimi, hasta ve hasta yakınlarıyla kurulacak iletişimde önemli rol oynadığı için, gerekli bir belgedir.

Bu istenilen sertifikaların özellikle, milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı olması ve geçerlilik adına bu yetkiye sahip firmalar tarafından alınmasına dikkat edilmektedir. Bu sertifikalar ve okunmuş bir üniversite belgesi yoksa, tıbbi sekreterlik yapılabilmesi mümkün değildir.

Tıbbi Sekreterlik Eğitimi (120 Saat) Vermekteyiz

Milli eğitim bakanlığı tarafından onayanmış yetkili bir firma olarak, zengin ve kaliteli kadromuzla beraber tıbbi sekreterlik eğitimini sizlere sunmaktayız. Eğitim konusunda ayrı bir titizliğe sahip olan firmamız, eğitim adına sizler için uzmanlaşmış öğretmenleri seçmiştir. Bizim hedefimiz 120 saati doldurmak değil, her saniyeyi kaliteli bir eğitime dönüştürmektir. Bu eğitimlerimizi aldıktan sonraki farkı çok geçmeden anlayacaksınız.

Teknik ve iletişim konusundaki geniş eğitim programlarımızı sizlere sunmak ve bu doğrultuda sağlığa ve güvenliğe uygun personeller yetiştirmek ve bu konuda kamuya fayda sağlamakta bizlere dönüş yapan kazançlarımız olacaktır. Bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın