tr-flag
en-flag
ar-flag
ru-flag
es-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Unlu Mamüller Üretimi Eğitimi (120 Saat)

Anasayfa / Hizmetler / Unlu Mamüller Üretimi Eğitimi (120 Saat)
Unlu Mamüller Üretimi Eğitimi (120 Saat) Unlu Mamüller Üretimi Eğitimi (120 Saat)

Unlu mamuller denilince akla, üzerine işlem yapılmış, bazı ek işlem katkıları uygulanıp, tüketilecek duruma gelebilir halini alan, hububat unlarından elde edilen pişirirmiş ürünlerdir.

Bu üretim ürünleri, pasta, bisküvi, kek, gofret, kurabiye, börek, lokma, kraker, turta, boğaca, simit, açma, mantı, baklava vs. Gibi ürünlerdir.

Bunların yapımlarında her ne kadar geçmiş büyüklerimizin öğretileri olsa da her an gelişen bir dünya olarak, şekil bakımından, içine atılacak katkı malzemeler ve lezzet kültürleri bakımından farklılıklar görmekteyiz. Bu gelişimlerin olması bizlere unlu mamuller de üretim eğitimi kapısını açmıştır.

Unlu Mamuller Üretiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Görselliği ve tadı ile her kesimin iştahını kabartan bu zevkli üretiminde, kendi dalında dikkat edilmesi gereken durumları vardır. En önde gelen önemli durum, sağlık ve güvenlik ışığında yapılacak olan en titiz temizlik ve hijyendir. Aynı zaman da sağlık açısından, Katılımda bulunacak olan katkı maddelerinin zamanı geçmemiş, çürümemiş, kurtlanmamış, pisliğe bulaşmamış, küflenmemiş ve atılması gereken katkı maddeleri vs. Olmamasıdır.

Bu ve buna benzer ürünlerin kullanımında, insan sağlığı açısından farklı hastalıklara sebebiyet verirken, zehirlenme, alerji, mide hastalıkları gibi birçok duruma da yol açar. Bu durum da sektörü zedelediği gibi insanların bu üretimlere olan inancını kaybettirir. Bunun arkasından da Satış verimliğini düşürerek müşteri kayıplarının yaşanmasına sebebiyet verir.

Tüm bunları göz önüne alırsak, yapılması gereken şeyin, ünlü mamuller üretim eğitimini, en zengin bilgi ve kaliteli programında verilen sektörlerden alınmasıdır.

Unlu Mamuller Üretimi Eğitimi (120 Saat) Vermekteyiz

Bizde unlu mamuller üretimi eğitimini, tüm şartları göz önünde bulundurarak, bu konuda uzman olmak ve fark yaratmak isteyen öğrenmeyi isteyenlere vermekteyiz. Kaliteli bir eğitim olması ve sertifikasının geçerliliği konusundaki rahatlatıcı durumlar sizlere ayrı bir kariyer yolunda ilerlemeyi sağlayacaktır.

Bu eğitimdeki en önemli amacımızdan biri de sağlık ve güvenlik yolunda en leziz tatları en kaliteli katkı maddeleriyle üretmenizdir.

Eğitimi bizlerden almak isterseniz, web sitemizin iletişim bölümünden bizlere güvenli olarak hızlı bir şekilde ulaşa bilirsiniz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın